اعلام نامزدهای راه یافته به مرحله نهایی مسابقه ادبی "عاشورای ظهور"

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

اعلام نامزدهای راه یافته به مرحله نهایی مسابقه ادبی "عاشورای ظهور"

 

سلام برهمنفسان عاشق و ستایش گران حقیقت هماره جاودان عاشورا

همزمان با ایام میلاد با سعادت آخرین حجت و ذخیره ی حضرت خداوندگاری بر زمین حضرت مهدی "عجل الله تعالی فرجه شریف، فراخوان مسابقه ای تحت عنوان عاشورای ظهور منتشر شد.

این برنامه سبب خیری انشاالله مبارک شد و دست اندرکاران برنامه برآن شدند این مسابقه ی ارزشمند را در هیئتی ارجمند دنبال کنند: تحت عنوان جایزه ی ادبی "فرزدق" به عنوان نخستین جایزه ی ادبی که به صورت خاص به ادبیات آیینی و آفرینشگران ادبی در این ساحت می پردازد و در طول سال هر فصل یک بار اهدا خواهد شد.متن کامل فراخوان این رویداد و اطلاعات تکمیلی انشاالله هفته ی اینده و پس از اعلام نتایج نهایی عاشورای ظهور اعلام خواهد شد. انشاالله!

علی ایحال در این مجال برآنیم به مراحل انتهایی مسابقه ی ادبی "عاشورای ظهور" به عنوان نخستین دوره ی جایزه ی ادبی فرزدق و یا پیش برنامه ی اینجایزه بپردازیم.

 اینک خوشحالیم اعلام نماییم، که پس از پایان مهلت اعلام شده ای که بنا به درخواست های دوستان چند بار تمدید گردید،با مددیابی از انفاس قدسی حضرت حق و توسل به اهل بیت عصمت و طهارت "علیهم السلام" داوری دوره ی نخست این مسابقه به اتمام رسید و پس از بررسی فراوان از میان آثار ارسالی به دبیرخانه در وهله ی نخستدسته بندی و غربال آثار صورت پذیرفت و به جز آثاری غیرمرتبط با موضوع کلیه ی آثار در اختیار هیئت داوران قرار گرفت و نهایتا از میان این آثار 13 نفر به اسامی زیر به عنوان کاندیداهای دریافت نخستین جایزه ادبی فرزدق(مربوط به مسابقه ی عاشورای ظهور) معرفی و آثارشان جهت داوری نهایی و انتخاب آثار برتر در اختیار داوران مرحله ی نهایی قرار گرفت:. شایان ذکر است انشاالله نتیجه نهایی همراه با فراخوان دومین دوره ی جایزه ادبی فرزدق به یاری حضرت خداوندگاری ، به زودی اعلام خواهد شد.

 

*کاندیداهای دریافت نخستین جایزه ی ادبی  فرزدق

(مربوط به مسابقه ی عاشورای ظهور)

- به ترتیب حروف الفبا و بدون اولویت-

 

1-حسن اسحاقی/کرج

2- حامد اهور/همدان  

3- محمدپران/شیراز

4-مریم حقیقت/جهرم سمیه

5- ربیعی/رشت

6-غلامرضا سلیمانی/تهران

7-علی سلیمانی/همدان

8- سیده زهرا صالحی/فرخ شهر

9-رباب طاهری/آذرشهر

10-نیما فرقه/رشت

11- مهرداد قصری فر/همدان

12-جواد منفرد/رشت

13-مهدی ناصریان/بندرعباس

 

با آرزوی توفیق الهی

دبیرخانه ی جایزه ی ادبی فرزدق

 

 

/ 0 نظر / 26 بازدید